Profil

Profil

Společnost kterou hledáte je personální agentura Global-PA s.r.o.

Dovolte nám se představit, uvést, čím se zabýváme a co Vám můžeme nabídnout.

Společnost je samostatný právní subjekt, který zaměstnává dlouhodobě, ale i brígádně zaměstnance. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti zaměstnávání. Společnost byla založená 8.11.2006 v SK a pozdeji rozšířila své působení take v České republice. Naše společnost prošla dynamickým růstem počtu zaměstnanců hlavně v roce 2007. Účelu udržení si vysokého kreditu firmy předcházelo v minulém období několik změn hlavně v modernizaci technického vybavení a změny struktury poskytování našich služeb. Společnost využívá moderní informační systém v oblasti personalistiky a personálního leasingu. Taktéž poskytujeme svým odběratelům nadstandardní přístup k poskytování našich služeb.

V součastnosti naše firma působí v regionech Praha, Kadaň, Chomutov, Zlín, Rokycany, Plzeň, Mladá Boleslav, Liberec, Jablonec a Kladensko.

Naše společnost disponuje dostatečným množstvím zaměstnanců a bezproblémů pokryjeme velkou objednávku zaměstnanců anebo nárazové zvyšování, či snižování zaměstnanců podle potřeby a objemu výroby. Zabezpečíme Vám dlouhodobou, i krátkodobou výrobu našimi zaměstnancemi ve Vaší výrobní jednotce podle Vašeho přání anebo požadavků.

Krédem naší společností je hlavně profesionalita, diskrétnost, rychlost a fakt, že si neúčtujeme žádne zálohy ani jiné poplatky v případě, že Vám nemůžeme z jakéhokoliv důvodu pomoci. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás, už zítra Vás mohou navštívit naši pracovníci a nabídnout Vám vhodnou spolupráci.