Profil

ProfilSpoločnosť, ktorú hľadáte je personálna agentúra Global-PA s.r.o.

Dovoľte nám sa predstaviť, uviesť, čím sa zaoberáme a čo Vám môžeme ponúknuť.

Spoločnosť je samostatný právny subjekt, ktorý zamestnáva dlhodobo, ale aj krátkodobo zamestnancov. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti zamestnávania.

Spoločnosť bola založená 9.11.2008 na SR a neskôr rozšírila svoje pôsobenie aj v ČR. Naša spoločnosť prešla dynamickým rastom počtu zamestnancov, hlavne v roku 2007. Účelom udržania si vysokého kreditu firmy, predchádzala v minulom období niekoľko zmien, najmä v modernizácii technického vybavenia a zmene štruktúry poskytovania našich služieb. Spoločnosť využíva moderný informačný systém vo sfére personalistiky a personálneho leasingu. Taktiež poskytujeme našim odberateľom nadštandardný prístup k poskytovaniu našich služieb.

V súčasnosti naša firma pôsobí v regiónoch Praha, Kadaň, Chomutov, Zlín, Rokycany, Mladá Boleslav, Liberec, Jablonec a Kladensko.

Naša spoločnosť disponuje dostatočným množstvom zamestnancov a bez problémov pokryjeme veľkú objednávku zamestnancov alebo nárazové zvyšovanie, či znižovanie zamestnancov podľa potreby a objemu výroby. Zabezpečíme Vám dlhodobú ako aj krátkodobú výrobu našimi zamestnancami vo Vašej výrobnej jednotke podľa Vášho priania alebo požiadaviek.

Krédom našej spoločnosti je hlavne profesionalita, diskrétnosť, rýchlosť a fakt, že si neúčtujeme žiadne zálohy ani iné poplatky v prípade, že Vám nemôžeme z akéhokoľvek dôvodu pomôcť. Presvedčite sa sami a kontaktujte nás, už zajtra Vás môžu navštíviť naši pracovníci a ponúknuť Vám vhodnú spolupráci.